Aktualności

W Collegium Medycznym Medica dzieje się bardzo dużo. Pojawiają się nowe kierunki w ofercie, organizujemy wyjazdy, spotkania i różnego typu wydarzenia jak dni otwarte szkoły. Warto także wiedzieć, na jakie kierunki aktualnie prowadzimy nabór oraz ile zostało wolnych miejsc. Dlatego zachęcamy do śledzenia zakładki aktualności, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze i najświeższe informacje dotyczące naszej oferty, a także życia szkoły. Poinformujemy o wszelkich zmianach i nowościach w każdej z naszych placówek. Zapraszamy do nowoczesnych szkół policealnych w Szczecinie, Świnoujściu i Stargardzie.

16/04/2018

NOWE PRACOWNIE ZAWODOWE

Skuteczne nauczanie zawodowe. Siła tkwi w jakości bazy dydaktycznej. W związku z realizowaną polityką skutecznego nauczania zawodowego, ciągle dbamy o to aby nasze pracownie kształcenia praktycznego spełniały aktualne wymagania edukacyjne oraz najnowsze trendy rynkowe i zawodowe. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ciągu ostatnich miesięcy baza dydaktyczna Mediki i infrastruktura obiektów została...
26/03/2018

WIELKANOC - WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Drodzy słuchacze nauczyciele i przyjaciele Mediki. Życzymy Wam wszystkiego dobrego na święta! Dużo radości, szczęścia i miłości. Smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. Równocześnie informujemy, że sekretariaty oddziałów w związku ze świąteczną przerwą wiosenną funkcjonować będą wg poniższego harmonogramu: 29.03 oraz 30.03 - sekretariaty czynne w godz. 10.00 - 16.00; 31.03-03.04 - sekretariaty nieczynne więcej...
12/03/2018

FOTORELACJA Z TARGÓW BEAUTY TRENDS 2018

W dniach 9-11 marca 2018r., odbyły się pierwsze Szczecińskie targi kosmetyczno-fryzjerskie Beauty Trends 2018. Medika miała przyjemność gościć na tym wydarzeniu i przedstawić najnowsze trendy w zakresie szkoleń z zakresu kosmetyki estetycznej. Gościnnie na naszym stoisku wystąpił Michał Bat z firmy MyDerm Laboratories – Partner kierunku Kosmetyka estetyczna. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji...
03/03/2018

ŚWIETNE WYNIKI EGZAMINÓW W SESJI ZIMOWEJ!

Medika przebija ogólnopolskie statystyki! Kolejna udana sesja egzaminów państwowych! Nasi słuchacze po raz kolejny osiągnęli świetne wyniki. Średnia zdawalność w sesji zimowej w oddziałach wyniosła aż 95% Najwyższą bo aż 100% zdawalność osiągnęli słuchacze n/w kierunków: Asystentka stomatologiczna: 100% Technik sterylizacji medycznej: 100% Opiekun medyczny: 100% Serdecznie gratulujemy!
17/01/2018

Medika na targach Beauty Trends 2018!

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w Szczecinie organizowane na tak szeroką skalę. W dniach 9-11 marca 2018r., zapraszamy na nasze stoisko na targach Beauty Trends. Medika jak zawsze planuje dla Was wiele atrakcji i pokazów, więc nie pozostaje nic innego jak rezerwować termin w kalendarzu. Targi Beauty Trends to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także..
23/12/2017

Mikołaja z sercem i prezentów z pasją!

Zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, wielu doskonałych pomysłów i ich błyskotliwej realizacji a także powodzenia w Nowym Roku – niech przyniesie same radości i korzyści a przede wszystkim niech będzie jeszcze bardziej udany od poprzedniego. Słuchaczom, przyjaciołom i sympatykom Collegium Medycznego Medica życzymy Wesołych Świąt!
23/12/2017

FANTASTYCZNE WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH - REWELACYJNY 2017 ROK

​Fantastyczny rok 2017! ​Nasi słuchacze po raz kolejny osiągnęli bardzo wysokie wyniki na ​państwowych ​egzaminach zawodowych. Gratulujemy absolwentom rewelacyjnych wyników i życzymy wielu sukcesów zawodowych.​ Wyniki egzaminów zawodowych - sesja letnia 2017 Szkoły policealne i medyczne: Opiekunka dziecięca 100% Asystentka stomatologiczna... (zobacz więcej...)
28/11/2017

Ostatni nabór w zawodzie technik farmaceutyczny!

Rok szkolny 2017/2018 jest ostatnim, w którym możecie kształcić się w zawodzie technika farmaceutycznego. Nabór zimowy (rozpoczęcie zajęć luty 2018) jest więc ostatnią szansą na zdobycie tego zawodu. Ministerstwo Edukacji Narodowej wygasza możliwość nauki dla słuchaczy 2-letnich medycznych szkół policealnych, pozostawiając wyłącznie stanowisko farmaceuty, które wymaga ukończenia 5,5 lat studiów.
20/11/2017

RUSZYŁA ZIMOWA REKRUTACJA!

Wystartowała rekrutacja na semestr zimowy. Rozpoczęcie zajęć już w lutym. Zapisz się już dziś i zarezerwuj sobie miejsce przed wszystkimi – rekrutacja. Szczegółowe informacje dostępne w naszych Oddziałach oraz pod numerem bezpłatnej infolinii: 800 800 188. Kontakt Oddział Stargard Kontakt Oddział Szczecin Zapraszamy
20/09/2017

Szczecin - fotorelacja z Dni Otwartych

Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia fotorelacji z imprezy. Szkoła na Dni Otwarte przygotowała nie tylko liczne pokazy i warsztaty, w tle imprezy grał Dj a w lobby słodkościami kusił bajkowy candy bar. Słuchacze oraz wykładowcy Mediki opowiedzieli gościom o szkole, perspektywach i praktykach zawodowych, a pracownicy sekretariatu udzielali szczegółowych informacji o ofercie edukacyjnej.

Strony

  • «
  • <
  • Strona
  • z 3
  • >
  • »